Ledakent

Kastamonu'nun doğal yaşam konseptli ilk ve tek projesi

Ledakent Kastamonu, doğanın ve yeşilin kalbinde şehirli konforu yarattı. Ilgaz’ın eşsiz manzarası ve şehrin vazgeçilmez olanakları, sizler için bir arada. Geniş olanaklar ve sosyal donatılar ile şehrin imkanlarından uzaklaşmadan doğanın keyfini çıkarabileceğiniz bir proje sizleri bekliyor.

Ledakent’e girdiğiniz anda suyun dinlendirici özelliğiyle, doğanın yenileyen ve tazeleyen etkisi karşılar sizi, mavi ve yeşil etrafınızı öyle çevreler ki hayatınız, dünyaya bakış açınız zenginleşir ve her anından keyif alırsınız. Uzun bir gölet kenarında yapacağınız yürüyüş, açılır kapanır havuzda yüzmek, Ledaköyde kendi yaptığınız bahçenizi verandanızdan izlemek sizi günün bütün stresinden arındırabilir.

Küçük ırmaklarla birbirine bağlanan,
akasyaların etrafında bir masal dünyası burası...

Ledakent, 85 dönümün yüzde 70 oranında büyük bir kısmı rekreasyon alanı olan dikkat çekici bir özelliği sahiptir. İçerisinde çok özel bitkileri barındıran,
yaz ve kış aylarında tüm doğa şartlarına karşı dayanıklı ağaç çeşitleri ve içinde  3000 m2 eşsiz göleti ile hasret kaldığınız bir yaşam alanı sunuyoruz.

 

Ledakent
Ledakent